Dlaczego wynajem auta z wypożyczalni jest opłacalny dla firm?

Data dodania: 29.07.2019


Jeszcze nie tak dawno wynajem długoterminowy wydawał się być nieopłacalny dla firm. Rynek idzie z duchem czasu i podobnie jak nasi zachodni sąsiedzi coraz częściej wynajmujemy samochody zarówno na krótko- jak i długoterminowo. Jakie są więc plusy korzystania z usług wypożyczalni samochodów w Szczecinie?

Idealne dopasowanie

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to miejsce, gdzie pracownicy z dużym zaangażowaniem i pasją, dopasowują do klientów najprostsze dla nich rozwiązania. Nie ważne czy jedziesz na wczasy z rodziną czy na wycieczkę ze znajomymi. Warto mieć samochód i możliwość szybkiego przemieszczania się z punktu do punktu. Samochody dostawcze, które oferuje wypożyczalnia samochodów Szczecin mogą przydać się kiedy musimy przetransportować większy ładunek niż towary w samochodzie osobowym.

Samochody na wynajem w jakich cenach?

Samochody na wynajem rozpoczynają się tak naprawdę od 60 zł za dzień wypożyczenia. W zależności od modelu samochodu i jego wyposażenia określana jest cena za dzień. Następnie firma co miesiąc wystawia fakturę za wykonane usługi i przesyła ją klientom. Przedsiębiorca może odliczać od podatku dochodowego sumę faktury miesięcznej jako koszty uzyskania przychodu. Wielu właścicieli firm bardzo chwali sobie wybór usługi wynajmu długoterminowego do swojej firmy. Odchodzi Ci masa formalności i dokumenty do wypełnienia.

Co powinno się znaleźć w umowie wynajęcia samochodu?

Umowa najmu samochodu jest traktowana jak każda inna umowa pomiędzy wypożyczalnią samochodów w Szczecinie, a klientem, który zdecyduje się na wynajem danego auta. Pamiętajmy, że powinniśmy bardzo uważnie przeczytać umowę, jaką zawieramy. Powinna się na niej znaleźć data, specyfikacja danego samochodu oraz wszystkie warunki jakie musi spełnić auto przed oddaniem go z powrotem. Pamiętajmy również, że bez podpisów dwóch stron, umowa jest nieważna. Istotne są również punkty, które są pisane małym druczkiem na nie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Oględziny przed i po wynajęciu samochodu

Zanim wynajmiesz samochód, upewnij się, że wszystko w nim jest sprawne oraz, że nie ma na nim żadnych rys czy zabrudzeń. Samochody, które są oddawane przez najemców są dokładnie sprawdzane i czyszczone. Dlatego możemy zagwarantować jakość samochodów z wypożyczalni samochodów w Szczecinie, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli więc szukasz najlepszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie, zajrzyj tutaj.