Ile kosztuje wynajem samochodu dostawczego w Szczecinie?

Data dodania: 06.10.2019


W Szczecinie w ostatnim czasie popularny stał się wynajem aut dostawczych. Samochody dostawcze można wynająć na czas przeprowadzki czy remontu. Kiedy nie jesteśmy posiadaczami dużego dostawczego auta przewiezienie rzeczy o dużych gabarytach może przysporzyć wielu problemów. Szczególnie jeśli potrzebujemy samochodu dostawczego na kilka dni. 

Jaki jest koszt wynajmu auta dostawczego w Szczecinie?

Koszt wynajmu auta dostawczego w Szczecinie rozpoczyna się już od 130 zł przy długoterminowym wypożyczeniu. Krótkoterminowy wynajem samochodu to koszt od 150 zł za dobę. Ceny podane na przykładzie Citroena Berlingo Dostawczego Mini. Jeżeli interesują Cię ceny wynajmu innych aut dostawczych sprawdź cennik aut dostawczych – wypożyczalnia Szczecin.

Jak wygląda wynajem auta dostawczego?

Wynajem auta dostawczego w wypożyczalni Szczecin ogranicza się do minimum formalności. Wynajmujący zobowiązany jest jedynie podpisać z wypożyczalnią umowę najmu. Umowa zawiera jasno określone warunki najmu. Po zapoznaniu się z umową najemca potwierdza swoją tożsamość i auto dostawcze może zostać wydane. 

Wynajem auta dostawczego dla firm

Wiele firm decyduje się na wynajem auta dostawczego długoterminowo. Auto dostawcze umożliwia przewóz wielu towarów, których nie zmieścilibyśmy w tradycyjnym samochodzie osobowym. Zakup samochodu dostawczego może okazać się zbyt dużym wydatkiem dla nowo powstającej firmy lub firmy, która potrzebuje takiego auta na jakiś okres czasu. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku wynajem samochodu dostawczego. Dzięki temu nie będziemy musieli wydawać dużej sumy, a samochód dostawczy będzie do naszej pełnej dyspozycji. Wynajem długoterminowy umożliwia zaplanowanie kosztów utrzymania floty, ponieważ cena pozostaje niezmienna przez cały okres umowy. Dodatkowo wynajem samochodu dostawczego to ograniczenie formalności związanych z utrzymaniem auta do minimum. Wszystko jest dopilnowane przez wypożyczalnię samochodów. Dlatego to idealne rozwiązanie dla firm, które zaczynają swoją działalność, może to umożliwić rozpoczęcie biznesu. Przede wszystkim nie muszą oni ryzykować dużą kwotą pieniędzy, jaką musieliby zainwestować w przypadku decyzji o kupnie samochodu dostawczego. Wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie daje wiele możliwości dla firm. Wybór samochodów jest duży, to komfortowe i nowoczesne modele, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Fado Szczecin